Osalejad

Eesti, Läti ja Leedu parimad üliõpilaskoorid, tantsijad ja pillimängijad, kokku ligi 4000 esinejat.

Kutsume peost osa saama Balti riikide presidente, ministreid ja ülikoolide rektoreid ning külalisi Põhjamaadest. Lisaks ootame Tartusse umbes 30 000 pealtvaatajat ja kaasaelajat.

 

Registreerunute nimekiri

Läti kollektiivid

Leedu kollektiivid

Tänaseks on Gaudeamus 2018 end registreerinud järgmised Eesti kollektiivid:

Meeskoorid

Kollektiiv Osalejaid Kontaktisik
Tallinna Ülikooli Meeskoor 20 Oliver Riik
oliver.riik@telegrupp.ee
Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoor 13 Aivar Rahno
aivarrahno@hotmail.com
Tartu Akadeemiline Meeskoor 35 Jürgen Rünk
president.meeskoor@gmail.com
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor 37 Oliver Liiv
meeskoor@ttu.ee
korp! Sakala meeskoor 39 Mihkel Lember
lembit91@hotmail.com
Korporatsioon Rotalia meeskoor 11 Martin Karner
kukkmartin@hotmail.com

 

Naiskoorid

Kollektiiv Osalejaid Kontaktisik
Tallinna Ülikooli Naiskoor 7 Leini Tiik
leinitiik@gmail.com
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor 40 Piret Väljaots
piret.valjaots@hotmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor 34 Annely Tank
tank.annely@gmail.com
Naiskoor Emajõe Laulikud 34 Marit Suuroja
laulikud@gmail.com
Korporatsioon Indla naiskoor 10 Helen Eelmets
eelmets@gmail.com

 

Segakoorid

Kollektiiv Osalejaid Kontaktisik
Eesti Maaülikooli Vilistlaskoor 27 Jane Veski
veski.jane@gmail.com
Tallinna Ülikooli BFM-koor 15 Merike Aarma, Raul Talmar
merike.aarma@mail.ee
EKA Kammerkoor 25 Ulrika Paemurru
salaoinik@gmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoor 24 Kaisa Karro
ttu.kammerkoor@gmail.com
Tartu Ülikooli Kammerkoor 27 Robert Pirk
robert@tykk.ee
Kammerkoor “Camerata Universitatis” 10 Katrin Tamm
katrin.tamm@ut.ee
Tallinna Tehnikakõrgkooli kammerkoor 19 Piret Lett, dirigent Elen Ilves
piret.lett@gmail.com
Tartu Üliõpilassegakoor 42 Ahti Kikas
ahtiki@hotmail.com
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoor 21 Eleri Helimets
eleri.helimets@gmail.com
Akadeemiliste organisatsioonide segakoor “Causa Amoris” 16 Lembi-Liis Ebre
ebre.lembi@gmail.com
Noorte Segakoor Vox Populi 26 Simo Lõo
l6osimo@gmail.com
Akadeemiliste organisatsioonide segakoor In Corpore 29 Matiss Briedis
matissbr@gmail.com
Tartu segakoor Gaudeamus 25 Kuno Kerge
kunokerge@hotmail.com

 

Tantsijad

Kollektiiv Osalejaid Kontaktisik
Tallinna Ülikooli Rahvatantsuansambel “Soveldaja” 51 Elo Unt
elo@tantsuagentuur.ee
TTÜ Tartu Kolledži segarühm “Vassakule” 18 Maire Jürgel
maire.jyrgel.001@mail.ee
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Segarühm 19 Laura Mander
laura.mander71@gmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel “Kuljus” 70 Marina Kuznetsova
kuljus@ttu.ee
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel “Savijalakesed” 51 Piret Lett
piret.lett@gmail.com
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel 85 Aveli Asber
aveliasber@gmail.com
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel “Tarbatu” 67 Jaanus Randma
tarbatu@emu.ee
Eesti Lennuakadeemia rahvatantsurühm “Päkkpöörd” 18 Marius Aave
marius.aave@gmail.com
Tallinna Ülikooli koreograafia üliõpilased 28 Renee Nõmmik
rene@tlu.ee

 

Orkestrid

Kollektiiv Osalejaid Kontaktisik
TÜ akadeemiline puhkpilliorkester “Popsid” 35 Kätlin Virgo
katlin.virgo@gmail.com
TTÜ Puhkpilliorkester 38 Risto Pomerants (president), Tarmo Kivisilla (peadirigent)
orkester@orkester.ee
TÜ sümfooniaorkester 21

Lehti Saag 
lehtis@ut.ee 

TLÜ sümfooniaorkester 24

Janne Jakobson
janne.jakobson@tlu.ee