Kontakt

Võta meiega ühendust!

info@gaudeamus.ee

Asume:
Tartu Üliõpilasmaja MTÜ
Kalevi 24, Tartu linn 51010, Eesti

Meeskond

Laulupidu „Jaanipäeva laulud“ meeskond:

Kuno Kerge – kunstiline juht, Tartu Akadeemiline Meeskoor
Alo Ritsing – aujuht, Tartu Akadeemiline Meeskoor
Tarmo Kivisilla – orkestrite üldjuht, Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester
Ain Mäeots – lavastaja
Maarja Meeru – kunstnik

Programmi meeskond:
Aivar Leśtśinski – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
Triin Koch – Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tartu Ülikooli Kammerkoor
 🕯 Jüri Rent   – Tallinna Ülikooli Meeskoor
Jana Perens – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
Raul Talmar – Tallinna Ülikooli BFM-koor
Aveli Asber – Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel
Jaanus Randma – Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu

Tantsupidu „Jaaniöö müsteerium“ meeskond:

Renee Nõmmik – lavastaja, Tallinna Ülikool

Programmi meeskond:
Jaanus Randma – Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu
Aveli Asber – Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel
Marina Kuznetsova – Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus
Elo Unt – Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja
Tiina Ollesk – kaasaegse tantsu koreograaf ja assistent
Ardo Ran Varres – muusikaline kujundaja
Meelis Lusmägi – valguskunstnik

Gaudeamus 2018 avamistseremoonia meeskond:

Tõnu Kaljuste – kunstiline juht ja dirigent
Mart Koldits – lavastaja
Indrek Leht – lavastusjuht
Edmar Tuul – muusikajuht
Kuno Kerge – muusikajuht
Tiiu Kirsipuu – tulekompositsioonid
Alyona Movko – videokunstnik
Ringo Muhhin – valguskunstnik
Haar Tammik – helikunstnik

Korraldusmeeskond:

Kulno Kungla –  festivali juht, kulno@gaudeamus.ee 
Jaan Laidmets – Haridus- ja Teadusministeeriumi poolne koordinaator,
jaan.laidmets@hm.ee
Ilme Tiik – büroojuht, ilme.tiik@gmail.com
Ene Raid – assistent, ene@raid.ee
Eda Jaansoo – finantsjuht, edajaansoo@gmail.com
Marika Goldman – turundusjuht, marika@gaudeamus.ee
Laidi Sergejeva – müügijuht, laidi@gaudeamus.ee
Meelika Hirmo – kommunikatsioonijuht, pressisuhtlus, meelika@gaudeamus.ee,
telefon +372 504 1258
Janari Lage – meediasuhete konsultant, janari@menuk.ee
Indrek Leht – festivali lavastusjuht, indrek.leht@mail.ee
Sten Arvi – tehnikajuht, sten.arvi@gmail.com
Mait Karm – laulupeo helireźii
Heli Anni – laval olevate kollektiivide liikumiste korraldaja
Sander Herem – tehnilise meeskonna liige
Ranno Päi – festivali visuaalkujunduse autor (OÜ Brandnew)
Risto Luhalep – festivali visuaalkujunduse autor (OÜ Brandnew)
Kalle Toompere – kujunduskunstnik, kalle@mappemonde.ee
Janika Hango – majutusjuht, janika@campus.ee
Maris Peebo – linnaüritused
Anna-Liisa Ingver – vabatahtlike juht, linnaüritused, annaliisa.ingver@gmail.com
Ants Uustalu – peakokk, ants@oobiku.ee
Merle Vall – „Eesti toidu tänav“ projektijuht, merle@taluturg.ee
Ülle Jukk – toitlustusjuht, ylle@jogevamaa.com
Kaidi Randpõld – käsitöö müügiala korraldaja, kaidi@taluturg.ee
Jüri Kuusemets – tugiteenus, jyri.kuusemets@ut.ee
Jüri Kulasalu – rongkäik, arc@arc.ee
Valdur Talts – rongkäik, valdur.talts@sisekaitse.ee
Matiss Briedis – läti keele tõlk, matissbr@gmail.com
Reda Šmitaite  – leedu keele tõlk, redutis@gmail.com
Krista Tomson – assistent