Performers

The best student choirs, dancers and musicians from Estonia, Latvia and Lithuania, together with nearly 4,000 performers.

We inviting the Baltic Presidents, ministers, university rectors and guests from the Nordic countries to take part in the event. In addition, we look forward to see about 30,000 spectators and guests in Tartu.

 

List of registered participants

Latvian groups

Lithuanian groups

Estonian groups:

Male choirs

Group Members Contact
Tallinna Ülikooli Meeskoor 15 Oliver Riik
oliver.riik@telegrupp.ee
Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoor 30 Aivar Rahno
aivarrahno@hotmail.com
Tartu Akadeemiline Meeskoor 35 Jürgen Rünk
president.meeskoor@gmail.com
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor 30 Oliver Liiv
meeskoor@ttu.ee
Korp! Vironia Meeskoor 20 Matiss Briedis
matissbr@gmail.com
EMÜ meeskoor Gaudeamus 15 Heiki Pehk
heiki.pehk@gmail.com
korp! Sakala meeskoor 30 Mihkel Lember
lembit91@hotmail.com
Korporatsioon Rotalia meeskoor 16 Martin Karner
kukkmartin@hotmail.com

 

Women’s choirs

Group Members Contact
Tallinna Ülikooli Naiskoor 30 Leini Tiik
leinitiik@gmail.com
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor 50 Piret Väljaots
piret.valjaots@hotmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor 30 Annely Tank
tank.annely@gmail.com
Naiskoor Emajõe Laulikud 40 Marit Suuroja
laulikud@gmail.com
Korporatsioon Indla naiskoor 15 Helen Eelmets
eelmets@gmail.com

 

Mixed choirs

Palissander chamber choir28Laetitia Crause
crause@icon.co.za

Group Members Contact
Eesti Maaülikooli Vilistlaskoor 33 Jane Veski
veski.jane@gmail.com
Tallinna Ülikooli BFM-koor 25 Merike Aarma, Raul Talmar
merike.aarma@mail.ee
EKA Kammerkoor 30 Ulrika Paemurru
salaoinik@gmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoor 20 Kaisa Karro
ttu.kammerkoor@gmail.com
Tartu Ülikooli Kammerkoor 35 Robert Pirk
robert@tykk.ee
Kammerkoor “Camerata Universitatis” 18 Katrin Tamm
katrin.tamm@ut.ee
Tallinna Tehnikakõrgkooli kammerkoor 35 Piret Lett, dirigent Elen Ilves
piret.lett@gmail.com
Tartu Üliõpilassegakoor 50 Ahti Kikas
ahtiki@hotmail.com
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoor 25 Eleri Helimets
eleri.helimets@gmail.com
Akadeemiliste organisatsioonide segakoor “Causa Amoris” 35 Lembi-Liis Ebre
ebre.lembi@gmail.com
Noorte Segakoor Vox Populi 31 Simo Lõo
l6osimo@gmail.com
Akadeemiliste organisatsioonide segakoor In Corpore 30 Matiss Briedis
matissbr@gmail.com

 

Dancers

Group Members Contact
Tallinna Ülikooli Rahvatantsuansambel “Soveldaja” 45 Elo Unt
elo@tantsuagentuur.ee
TTÜ Tartu Kolledži segarühm “Vassakule” 21 Maire Jürgel
maire.jyrgel.001@mail.ee
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Segarühm 16 Laura Mander
laura.mander71@gmail.com
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel “Kuljus” 72 Marina Kuznetsova
kuljus@ttu.ee
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel “Savijalakesed” 56 Piret Lett
piret.lett@gmail.com
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel 88 Aveli Asber
aveliasber@gmail.com
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel “Tarbatu” 70 Jaanus Randma
tarbatu@emu.ee
Eesti Lennuakadeemia rahvatantsurühm “Päkkpöörd” 16 Marius Aave
marius.aave@gmail.com
Tallinna Ülikooli koreograafia üliõpilased 34 Renee Nõmmik
rene@tlu.ee

 

Orchestras

Group Members Contact
TÜ akadeemiline puhkpilliorkester “Popsid” 35 Kätlin Virgo
katlin.virgo@gmail.com
TTÜ Puhkpilliorkester 40 Risto Pomerants (president), Tarmo Kivisilla (peadirigent)
orkester@orkester.ee