Baltikumi suurim tudengifestival Gaudeamus otsib vabatahtlikke!

2036

22.–24. juunil toimub Tartus rahvusvaheline üliõpilaste laulu- ja tantsufestival Gaudeamus, mis toob kokku üle 4000 kõrgetasemelise esineja kogu Baltikumist. EV100 programmi kuuluv sündmus ühendab valguskunsti, muusika, koorilaulu ning tantsu eriliseks vaatemänguks, mille sarnast pole Tartus varem korraldatud.

Tule pööripäevaks Tartusse Gaudeamuse vabatahtlikuks ja saa osa selle suve ühest vingeimast elamusest!

Sul on võimalik näha lähedalt, kuidas laulu- ja tantsupidu, rongkäik, lavastused ja linna melu teoks saavad. Vabatahtlikuna on sul hea võimalus piiluda korraldustöö tagatubadesse, saada uusi kogemusi ja kontakte. Kõige selle krooniks on kindlasti võimalus tähistada koos 4000 laulja, tantsija ja muusikuga suurejooneliselt pööripäeva. Meeleolukamat ja ehedamat jaanipäeva annab otsida!

Mis ülesandeid pakume?

Gaudeamuse vabatahtlikud aitavad kaasa…

  • suure rongkäigu korralduse sujumisele;
  • toitlustusalal toidu jagamisega;
  • staabis info jagamise ja staabi töö sujuvamaks muutmisega;
  • festivali info levitamisega alates blogimisest/vlogimisest lõpetades plakatite kleepimise ja reklaami jagamisega;
  • transpordi ja logistika sujumisele (vajame autojuhte, kullerid jt);
  • lava ja etenduspaikade ülesehitamisega (vajame kogemusega lava-managere ja teisi tehnilist taipu omavaid vabatahtlikke)

Loe lisa ja kandideeri vabatahtlikuks!

Festivali korraldamine on suur ja põnev masinavärk, mis pakub väljakutseid kõigile. Võta meiega ühendust ja leiame Sulle kindlasti põneva ülesande ning võimaluse sündmuse korraldamisest osa saada!